Taksi Plakası

Ticari Taksi Plakası

Günümüzde bir yatırım aracı olarak görülen ve yatırım değeri yüksek olan taksi plakaları satarken yatırımcısına iyi para kazandırmaktadır.

Taksi plakaları tüm Türkiye’de iyi bir yatırım olarak görülmesi bu fiyat artışının en büyük sebeplerindendir. Bir diğer sebebi ise İstanbul’da toplu taşıma araçlarının yetersizliği ve kalabalıklığı nedeni ile yakın mesafede taksiler tercih edilmektedir. Bu da doğal olarak taksi satışlarını ve beraberinde plakalarının satışlarını daha yüksek bir çıtaya taşımıştır.


Ticari Taksi Plakası Satın Alma Ve Ticari Plaka Kiralama

İstanbul’da bir ticari plaka satışı'nin ortalama fiyatı 1 milyon 410 bin TL civarında ancak kayıtlı olduğu yere göre 2 milyon TL’ye kadar çıkabilmektedir. Taksi plakası kiralamak ise 6 bin ila 8 bin arasında değişmektedir.


Ticari Taksi Plakası Almak Bize Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Askar İstoç'un sahibi Fikret Şimşek dahil olmak üzere sektör temsilcileri taksi plakasının altından daha çok değer kazanan bir yatırım aracı olduğunu vurguluyorlar. Getirisi ise ekonominin gidişatı ile doğru orantılı olarak değişim gösteriyor. Kötü süreçlerde düşüyor ama kısa zamanda toparlanıyor. İşler yolundaysa da değer kazanıyor. Ticari plaka ruhsatı sahibiyseniz banka kredisi alma işleriniz de kolaylaşıyor.

İletişim

E-posta

info@askaristoc.com

Telefon

+90 212 655 45 45 (pbx)

Fax

+90 212 471 06 06

Adres

İstanbul Oto Ticaret Merkezi A1 Blok No 61
Mahmutbey Bağcılar İSTANBUL

Mesaj Gönder