Ticari Araç Piyasasında Devrim

TİCARİ ARAÇ PİYASASINDA DEVRİM

Ticari plaka sektöründeki faaliyetlerine 1986 yılında İstanbul Laleli’de başlayan ASKAR TİCARET, yükselişini 2013 yılında ASKAR İSTOÇ’u kurarak sürdürdü. Güçlü sermayesi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve sektördeki deneyimiyle alanında uzmanlaşan ASKAR İSTOÇ, müşterilerine dünyanın dev markalarını hem SIFIR KM hem de İKİNCİ EL olarak geniş bir ürün yelpazesinde sunuyor. 2013 yılında otomobil pazarının merkezi konumundaki İstanbul Oto Ticaret Merkezi’nde faaliyetlerine başlayan ASKAR İSTOÇ kurucusu FİKRET ŞİMŞEK ile araç alım-satımı konusundaki iddiasını kısa sürede ortaya koydu.

MÜŞTERİLERİMİZİN HER KOŞULDA YANINDAYIZ

“ŞEFFAF TİCARET” ilkesini benimseyen ve sektörün nabzını tutmayı hedefleyen ASKAR İSTOÇ ticari araç piyasasına yeni bir bakış açısı getiriyor. Alanında uzman, güler yüzlü, dinamik ve güvenilir ekibiyle KIRMIZI TAKSİ, SARI TAKSİ, MİNİBÜS, TEKİRDAĞ TAKSİ PLAKASI ve TAKSİ DOLMUŞ piyasasında ticari araç alım-satım ve kiralama faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ticari araç almak isteyen müşterine özel çözümler üreten ASKAR İSTOÇ, istikrarlı yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Sektörde kalite ve uygun fiyat politikasıyla örnek teşkil eden firma, aynı zamanda da ülke ekonomisine de değer katıyor. ASKAR İSTOÇ, Ticari araç plaka alım-satımı konusunda iddiası ve her geçen gün kendini geliştirecek atılımlarda bulunması ile birlikte hedeflerini yükselterek, hızla büyümeye devam ediyor.