Ticaret Askar İstoç İle Yaşar

Ticaret Askar İstoç İle Yaşar

Ticari Plaka ticaretinde 31 yılı geride bırakan Askar İstoç, Plaka ticaretini ilk günkü heyecanımızla yaşatıyoruz mesajını verdi.

Askar İstoç’un sahibi Fikret Şimşek, “Ticari araç plaka alanında kırmızı taksi, sarı taksi, minibüs, Tekirdağ taksi plakası, taksi dolmuş alım, satım ve kiralama işleri yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz. Ticari araçların yanı sıra, dünyanın dev markalarının lüks otomobillerinin hem sıfır kilometre hem de ikinci el modellerini de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda beğenilerine sunuyoruz.”dedi.

Fikret Şimşek, kendilerine bu başarı hikayesini yazdıran detayları da şu sözleri ile dile getirdi:

"Sektördeki 31. Yılımızda yaşadığımız ve yaşattığımız gurur ile başarılarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’de faaliyet gösterdiğimiz yıllar içinde ticari araç sektöründe kurallara uygun, yüzde 100 güvenle ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla yol almamız bize başarıyı getirdi. Hep üzerinde durduğumuz “şeffaf ticaret’’ ilkesi ile titiz bir çalışma politikası sergileyerek başarılı olduk. Bu politikayı uygulayan herkesin de başarılı olacağını düşünüyoruz."